Beeldvertellers
met een goed verhaal

Fabel Film is op jacht naar verhalen. Naar dat wat nog niemand zag. Of juist dat wat iedereen wel ziet, maar dan belicht vanuit een prikkelend nieuw perspectief. Ons wapen is film. In de breedste zin van het woord. Film voor in bioscopen, of waarvan je dingen gaat kopen. Film met een boodschap of film voor de grap. Maar vergis je niet. Als beeldvertellers nemen we ons vak bloedserieus. Maken we boeiende beeldverhalen voor eigenzinnige mensen, merken, bureaus en omroepen die écht iets te vertellen hebben. Die niet bang zijn voor groots en meeslepend… of juist intiem en sfeervol. Niet bang ook, om hun eigen signatuur af te geven in commercials, docu’s, social video’s of korte films die in het geheugen van de kijker worden gegrift. Het maakt eigenlijk niet uit wat je te vertellen hebt. Fabel Film maakt van jouw verhaal altijd een fabelachtig goede vertelling.

Justus van den Elsen

Creative director
06-20952828
justus@fabel.film

Johannes van Beeck

Technical director
06-48499397
johannes@fabel.film

Pim van Gorp

Producer
06-18640042
pim@fabel.film

Job van Etten

Creative
06-28875018
job@fabel.film

Felicia de Blanken

Editor
06-21135522
felicia@fabel.film

Noa Romswinckel

Content creator
06-17972120
noa@fabel.film

Full-service
filmproductiebureau

Fabel Film is een full-service filmproductiebureau, in 2013 opgericht door Justus van den Elsen en Johannes van Beeck. We maken creatieve filmcontent voor bureaus, merken en omroepen.

Wie zijn wij?

Buiten de knappe koppen binnen ons bureau werken we samen met een uitgebreid netwerk van de beste freelancers; van componisten tot visagisten en van acteurs tot copywriters. Als filmproducent staan we aan de wieg van de creatie van betekenisvolle campagnes en unieke producties.